Referencje

Referencje węzły cieplne

Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o. już od wielu lat cieszy się zaufaniem nowych, jak i stałych klientów. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są referencje, które znajdują się na niniejszej stronie. Otrzymaliśmy je od wielu przedsiębiorstw, z którymi współpracowaliśmy w zakresie wykonania węzłów cieplnych, projektów technicznych, sieci cieplnych, kotłowni, a także eksploatacji sieci i obiektów ciepłowniczych. Indywidualne węzły cieplne wykonaliśmy m.in. dla firmy VEOLIA Energia Warszawa S.A., która wystawiła nam pozytywną opinię. Kolejna pozytywna rekomendacja pochodzi od firmy SGI Sp. z o.o., która poświadcza wysoką jakość oraz profesjonalizm zrealizowanych przez nas prac, w zakresie kompleksowego wykonania preizolowanej sieci i przyłączy ciepłowniczych wraz z dwoma węzłami cieplnymi dla budynków wielorodzinnych osiedla NOVA Bluszczańska w Warszawie. Z kolei Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A., rekomenduje naszą firmę w zakresie realizacji indywidualnych projektów technicznych oraz rozbudowy istniejących węzłów cieplnych.

Referencje projekty techniczne

Na tej podstronie nie zabrakło również wielu referencji od klientów, dla których przygotowaliśmy indywidualny, szczegółowy projekt węzła cieplnego. Nasi klienci podkreślają w nich m.in. należytą staranność, a także duże zaangażowanie w trakcie zlecenia, wysoką jakość, terminowość oraz niezbędny w tej branży profesjonalizm i doświadczenie. Co warte zaznaczenia, zajmowaliśmy się zarówno projektami węzłów cieplnych dla nowych, jak i modernizowanych obiektów, różniących się naturalnie specyfiką oraz wymaganiami. Projektowanie węzłów cieplnych to jeden z filarów naszej działalności. Takie pozytywne rekomendacje dotychczasowych klientów są niewątpliwie naszą wizytówką, z której każdego dnia jesteśmy ogromnie dumni.

Referencje sieci cieplne

Referencje kotłownie

Referencje eksploatacja sieci i obiektów ciepłowniczych

Zaufanie dla ZUTEC Sp. z o.o.

Każda kolejna inwestycja, jaką mogliśmy do tej pory zrealizować, jest dla nas najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług, a także zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Od lat nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, zdobywamy nowe, cenne doświadczenia, a także konsekwentnie inwestujemy w rozwój potencjału technicznego. Wszystkie te działania mają na celu dalsze budowanie naszej wiarygodności i konkurencyjności wśród innych podmiotów działających na rynku. Jeśli również Państwo chcą z nam zaufać, zachęcamy do kontaktu.