uściśnięte dłonie

Oferta Handlowa

Sprawdzeni i niezawodni producenci węzłów cieplnych

Od samego początku naszej działalności stawiamy na doświadczenie, fachowość oraz rzetelność. Przejawia się ona nie tylko w zawsze aktualnej wiedzy inżynierów oraz techników, którzy zrzeszeni są w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszeniu Polskich Energetyków oraz Stowarzyszeniu Energetyków Polskich, ale również w wysokiej jakości sprzęcie, oferowanym naszym klientom. 

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń grzewczych, armatury i akcesoriów dzięki, którym można kompleksowo wyposażyć dom, biuro, budynek czy halę produkcyjną w nowoczesną, sprawną i niezawodną instalację grzewczą. Współpracujemy ze znanymi producentami wymienników ciepła, takimi jak Kelvion, Danfoss oraz Alfa Laval. Co więcej, montując pompy obiegowe, dysponujemy sprzętem producentów Grundfos i Wilo. Wysokiej jakości armaturę zapewniają nam producenci Zetkama i Perfexim. Każdy z nich jest gwarancją wysokiej jakości naszych usług, a także niezawodności działania wykonanych instalacji z zakresu energetyki cieplnej. Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami z branży ciepłowniczej zaowocowała korzystnymi umowami handlowymi dzięki, którym możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Doceniają to nasi klienci, dla których niezawodność dostarczanych urządzeń jest najważniejsza.

Wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczenie

Na nasz sukces składa się wiele czynników. Oprócz wymienionych producentów wymienników ciepła, czy też armatury, z którymi współpracujemy już od wielu lat, liczy się indywidualne podejście do każdego zlecenia. W naszej firmie doskonale wiemy, że dokładne poznanie klienta i jego oczekiwań jest gwarancją sukcesu oraz zaufania, którym cieszymy się już od wielu lat. Działamy zgodnie z etyką biznesową i opierając się na wzajemnej otwartości, bezpośrednim kontakcie, a także zaufaniu. Cieszymy się stabilną pozycją na rynku energetyki ciepłowniczej. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z przedstawioną ofertą handlową, zachęcamy do przesłania wiadomości lub telefonu.

ZUTEC – nowoczesne rozwiązania

W Zakładzie Usług Technicznych Energetyki Cieplnej ZUTEC zapewniamy naszym klientom nowoczesne, bezpieczne oraz ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Dzięki współpracy ze znanymi i sprawdzonymi producentami możemy zagwarantować sprawne i niezawodne, wieloletnie działanie węzłów cieplnych. Co więcej, po zrealizowanej usłudze nie zostawiamy klientów bez pomocy. Oferujemy im także profesjonalny serwis urządzeń grzewczych w Warszawie. Na nasz sukces oraz zaufanie składają się zadowoleni klienci, którzy chętnie do nas wracają i polecają usługi ZUTEC innym, a także profesjonalizm potwierdzony ponad 20-letnim doświadczeniem. W przypadku zainteresowania ofertą ZUTEC zachęcamy do kontaktu. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo – od projektu do montażu i uruchomienia kompletnej instalacji.

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 12