O firmie

Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o. to firma o stabilnej oraz ugruntowanej pozycji w branży usług ciepłowniczych. Już od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom opracowywanie dokumentacji projektowych w zakresie węzłów oraz sieci cieplnych, produkcję kompaktowych wymiennikowych węzłów cieplnych, wykonawstwo instalacji kotłowych oraz przemysłowych. Co istotne, możemy się poszczycić obecnością nowoczesnej infrastruktury, która pozwala nam na realizację zamówień naszych klientów na najwyższym poziomie. 

Pracownicy ZUTEC Sp. z o.o. to doświadczeni inżynierowie i technicy, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Tym samym zyskujemy istotną przewagę, która wpływa na wzrost naszej wiarygodności oraz konkurencyjności. Rozwiązania proponowane przez ZUTEC Sp. z o.o., są bezpieczne, funkcjonalne, energooszczędne oraz przyjazne środowisku. Działamy kompleksowo – pomagamy zarówno w opracowaniu projektu technicznego, dostawie podzespołów, prefabrykacji, ale też montażu oraz uruchomieniu instalacji.

Co istotne, podczas opracowywania dokumentacji projektowej węzłów cieplnych, bierzemy pod uwagę indywidualny charakter każdego budynku oraz jego zapotrzebowanie na ciepło. Istotne są tu więc techniczne wymagania przyłączeniowe, czy też rozmiar pomieszczenia węzła. W ZUTEC Sp. z o.o. projekt węzła cieplnego rozpoczynamy więc od dokładnego poznania potrzeb naszych klientów, następnie przygotowania odpowiedniej dokumentacji technicznej oraz opracowania schematu. Do każdego zlecenia podchodzimy niezwykle indywidualnie, co na każdym kroku widzą nasi zleceniodawcy. Tym samym klienci ZUTEC Sp. z o.o., mają pewność, że przygotowany przez nas węzeł ciepłowniczy faktycznie spełnia indywidualne wymagania każdego budynku. Chętnie podejmujemy się również wymagających, niestandardowych zleceń.